Rekomendacje

Michał

Zgłosiłam się do Michała, ponieważ chciałam się wzmocnić. Odkąd pamiętam byłam bardzo słaba, a to utrudniało mi codzienne życie. Dzięki przygotowanemu specjalnie dla mnie treningowi, cele związane z siłą i kondycją osiągnęłam już po kilku miesiącach regularnych ćwiczeń 2 x w tygodniu. Dodatkowo zyskałam sprężystość i znacznie poprawiła się moja sylwetka, zniknął brzuch. Przy okazji schudłam 4 kg, ale to było nieuniknione przy tak dynamicznym treningu. Teraz nie wyobrażam już sobie jak kiedyś mogłam nie ćwiczyć. Michał jest zaangażowany w to co robi i bardzo dokładny. Po przeprowadzeniu diagnozy określa słabsze strony, dobiera odpowiedni rodzaj wysiłku, cały czas monitoruje prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i postęp. W przyjaznej atmosferze potrafi zmotywować do wysiłku. Wysokiej klasy profesjonalista i pogodny człowiek. Polecam!

Pod opiekę trenerską Michała trafiłam z polecenia przyjaciółki. Imponująca przemiana Beaty niezaprzeczalnie pomogła mi wziąć się w garść – zachęcona do działania wybrałam numer telefonu i kolejnego dnia pierwsze spotkanie stało się faktem. Mój stan zdrowia nie był najlepszy, miałam problemy z kolanami, złamaną łopatkę a co najgorsze podczas pracy i treningów zdarzało się, zawroty głowy, czasami omdlenia spowodowane wadą serca. Zadane mi szczegółowe pytania w trakcie rozmowy już na początku udowodniły, że Michał podchodzi do tematu przede wszystkim indywidualnie, bardzo skrupulatnie i rzeczowo. Jak na prawdziwego profesjonalistę przystało, wywiad nie zakończył się na moich celach i zamiarach. Istotne były kwestie zdrowotne, nawyki żywieniowe i prowadzony tryb życia.

Mój nienormowany czas pracy przy biurku oznacza konieczność elastycznego podejścia i wyrozumiałości. Nie mogę pozwolić sobie na eksperymenty czy naukę na własnych błędach. Skrawki wolnego czasu muszę wykorzystać w jak najbardziej efektywny sposób. Stawiając pierwsze kroki w siłowni potrzebowałam przede wszystkim przezwyciężyć własne obawy. Świadoma własnych słabości oczekiwałam wiele cierpliwości i zrozumienia.

Michał szczególną uwagę przywiązuje do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń. Nie ma przymykania oka na uchybienia czy niedokładność. Nie ma taryfy ulgowej a przypadkowe błędy są natychmiast korygowane. Ćwiczenia są urozmaicone i dobrane zgodnie z aktualnymi możliwościami. Obok ćwiczeń dochodzą porady w zakresie dietetyki czy suplementacji. Sugestie pomogły wyeliminować stopniowo błędy w żywieniu. Posiłki sugerowane przez Michała są urozmaicone, smaczne i łatwe do przygotowania. Już po 4 tygodniach zauważyłam poprawę kondycji i wydolności, jestem bardziej sprawna fizycznie i dużo lepiej się z tym wszystkim czuję. Poranne treningi dają mi wielką frajdę, otrzymuję energetycznego kopa na resztę dnia. Oczywistym efektem są pierwsze uciekające centymetry mierzone w talii czy bioderkach .

Michał jako trener jest zaangażowany, motywuje, zaraża pozytywnym myśleniem. Wykazuje ogromną determinację pomagając w dążeniu do celu. Jest kreatywny, konsekwentny, przy tym kulturalny i uprzejmy. Szanuje mój czas. Do zajęć podchodzi z pasją i poświęceniem. Bez wahania mogę potwierdzić fachową OPIEKĘ trenerską. Uważam, że Michał Bernat to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Prawdziwy trener PERSONALNY.

Z Michałem trenuję już od 5 lat. Efekty jakie osiągam dzięki jego profesjonalizmowi i mobilizacji robią wrażenie. Michał jest trenerem który na każdym treningu dba o technikę wykonywanych ćwiczeń; czy będą to przysiady czy martwy ciąg skoryguje każdy błąd.

Treningi z Michałem polecam każdemu kto chce osiągać konkretne cele, szuka rzetelnego, profesjonalnego i kompetentnego trenera.

Na treningu, zapewniam nikt nie będzie się nudził, atmosfera zawsze jest miła i przyjazna. Michał ma rozległą wiedzę na temat dietetyki, potrafi dobrać odpowiednią dietę dla każdej osoby.

Moim zdaniem kto nie spróbuje ten nie zaryzykuje.

Serdecznie polecam treningi z Michałem Bernatem.

Widzialam wielu trenerow osobistych oraz obserwowalam ich prace. Porownujac ich wszystkich do Michala Bernata moge smialo okreslic go mianem profesjonalisty. Ten profesjonalizm przejawia sie nie tylko w wiedzy na temat dietetyki, sportu, ale w podejsiu to podopiecznego. Kazdego traktuje indywidualnie sprawiajac ze trening nie jest przykrym obowiazkiem a przyjemnoscia z widocznymi efektami. Moim celem bylo zmniejszenie tkankitluszczowej i wyrzezbienie swojego ciala. Szczegolna uwage przywiazuje do poprawnej techniki wykonywania cwiczen, metodyki treningow.

Trening z Michalem to nie tylko wysilek fizyczny ale rowniez swietna okazja do poszerzenia swojej swiadomosci jak sie zywic, gdyz posiada on ogromna wiedze na temat diet oraz zdrowego odzywiania.

Michal jako trener spelnia sie idealnie. Jest uporzadkowany, kreatywny, energiczny, inteligentny, kulturalny a przy tym bardzo sympatyczny.

Treningi z nim to sama przyjemnosc.

Z cala odpowiedzialnoscia polecam Michala Bernata jako trenera osobistego.

Treningi z Michałem rozpocząłem ponad dwa lata temu. Doceniam współpracę z nim z powodów, które można podsumować dwoma słowami: zaangażowanie & wiedza.

Na co dzień widać, to że wiedza nie jest akademickim zbiorem teorii a bazą dzięki której Michał skutecznie prowadzi zajęcia. Przed rozpisaniem planu treningowego zrobiony został test FMS – ocena funkcjonalna dzięki któremu Michał zdiagnozował obszary wymagające najszybszej poprawy . Dzięki takiemu początkowi udało mi się uniknąć jakiejkolwiek kontuzji na przestrzeni całego okresu ćwiczeń. Po pierwszym okresie wzmacniania podstawowych mięśni Michał dołożył ćwiczenia, dzięki którym rozwijam swoje cele osobiste (snowboard & biegówki).

Michał jest osobą pogodną, która z jednej strony niczego nie narzuca, zaś z drugiej z w nienachalny sposób mobilizuje do wykonania założonego planu.

Jako, że ćwiczę z nim przez cały czas ze spokojnym sumieniem polecam go każdemu znajomemu.

Trening personalny z Michałem rozpoczęłam w czerwcu 2014r. Byłam wówczas w naprawdę kiepskiej kondycji fizycznej, do tego miałam bardzo słabą odporność organizmu (często chorowałam) i kilka kg za dużo, nie wspominając o obniżonym nastroju. Chciałam to wszystko zmienić, ale wiedziałam, że sama sobie nie poradzę, albo zrobię to nieumiejętnie, dlatego postanowiłam zainwestować w indywidualne treningi.

Szukałam rzetelnego trenera, z fachową wiedzą, któremu będę mogła zaufać i który zapewni mi profesjonalne wsparcie zarówno w kwestii ćwiczeń jak i odpowiednio dobranej diety. I takiego właśnie trenera spotkałam w osobie Michała, do którego zgłosiłam się po tym jak usłyszałam na jego temat bardzo dobrą opinię od kolegi z pracy.

Ćwiczymy razem już półtora roku i póki co nie zamierzam przerywać naszej współpracy. W pewnym stopniu chyba nawet uzależniłam się od treningów z Michałem, ale każdemu życzę takiego uzależnienia. Nigdy wcześniej nie czułam się tak sprawna fizycznie, silna, wytrzymała, pełna energii, a dzięki temu i szczęśliwsza. Nie wspomnę o zgubionych kilogramach i dużej zmianie w wyglądzie zewnętrznym, co jest naturalnym efektem przy regularnych ćwiczeniach i odpowiednio zbilansowanym pożywieniu. Ćwiczenia przygotowane przez Michała są zróżnicowane i zawsze dostosowane do mojej obecnej formy fizycznej i możliwości.

Dzięki niemu między innymi polubiłam boks, który stał się częścią (moją ulubioną zresztą) i urozmaiceniem naszych treningów. Michał wydobywa ze mnie 100%! Treningi są ciężkie, ale dają mi ogromną satysfakcję, zwłaszcza gdy widzę efekty tej ciężkiej pracy. To co dla mnie jest również ważne, to uwaga jaką Michał przykłada do jakości wykonywanych ćwiczeń, na bieżąco koryguje i eliminuje moje błędy. Cały czas pracujemy nad moim rozwojem i coraz lepszymi wynikami.

Dla mnie to najlepszy trener. Do tego przesympatyczny facet z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu treningi są jeszcze większą przyjemnością. Każdemu, kto zastanawia się nad poprawą swojej kondycji, sprawności, stanu zdrowia, czy chociażby po prostu potrzebuje profesjonalnych wskazówek, z całego serca polecam trenera Michała.

Na Michała trafiłam, kiedy postanowiłam rozpocząć swoją przygodę z boksem 🥊 I nie mogłam trafić lepiej 🙂 Treningi z nim to nie tylko porządny wysiłek, ale i świetna zabawa. Dokładnie wszystko tłumaczy i wykazuje się dużą dawką cierpliwości 😉 Mimo, że z treningów wychodzę padnięta, to zawsze z uśmiechem na twarzy (i coraz większym bickiem) 😁💪 Gorąco polecam!

Bardzo polecam treningi z Michałem, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Profesjonalnie i sympatycznie! 🙂

Bardzo polecam! Nawet po poważnej kontuzji kręgosłupa, dzięki dobrze i fachowo rozpisanym przez Michała ćwiczeniom, mogę uprawiać sport. To świetny specjalista, a ja widzę efekty 👍😀👍Jak trenować to tylko z nim!

Treningi z Michałem uzależniają-zaraża pasją,zaangażowaniem,zawsze przygotowany i pełen energii. Przy takim Trenerze ćwiczy sie zawsze na 100%, nienawidzi sie go dzień po trenigu 😉 i czeka na kolejny jeszcze większy wycisk…

Bardzo polecam …dobre podejście, dobry kontakt, świetna atmosfera i pokłady wiedzy budzące duże zaufanie. Michał zdecydowanie zna się na tym czym się zajmuje i ma dobre podejście i to jest super 👍

Mikołaj

Polecam treningi z Mikołajem,  po pierwsze dlatego, że nie są nudne, zestawy ćwiczeń są różnorodne i niezbyt długie. Po drugie, ponieważ widać efekty. Czuję się silniejsza i sprawniejsza. Cenię w pracy z Mikołajem też to, że zawsze jest przygotowany, nie marnuje czasu. Na bieżąco reaguje na to, jak ćwiczę, co sprawia, że nie czuję się anonimowym klientem, tylko konkretną osobą.

Konkretnie, efektywnie i z poczuciem humoru – tak trenuje się z Mikołajem. Spokojnie mogę polecić pracę z tym trenerem.

Wizyta u lekarza zmusiła mnie, aby zadbać o siebie. Moja początkowa waga podczas współpracy z Mikołajem wynosiła około 150 kg. Wokoło rok udało się zgubić 60 kg. W procesie niezastąpiona okazała się dieta i konsekwentne realizowanie podjętych postanowień. I oczywiście cierpliwość. Całkowicie zmieniła się jakość codziennego funkcjonowania. Dzięki temu mogłem zrealizować swoje marzenie i zaliczyć maraton. Potem swój pierwszy triathlon. Nasza współpraca trwa już ładnych kilka lat i ciągle jest jakiś wynik do poprawienia.

Szczerze polecam treningi z Mikołajem!
Trening zróżnicowany, urozmaicony i nigdy taki sam. Wzmocnienie i technika, a wszystko dopasowane do potrzeb, możliwości oraz oczekiwanych rezultatów.
Trener w pełni zaangażowany i od pierwszej minuty wymagający tego samego od ciebie – nie jest lekko, ale o to właśnie chodzi 😉
Merytoryczne uwagi pozwalają na szybką korektę błędów i widoczne postępy, a także uniknięcie niechcianych kontuzji.
Wszystko w miłej atmosferze 🙂
Pełen profesjonalizm!
Polecam!!!

Mikołaj to profesjonalista i fajny człowiek. Po każdym treningu z nim mam wrażenie, że jestem o poziom wyżej. Szybko wyłapuje błędy i przypomina o tym aby ich nie powielać. Zwraca uwagę na technikę, u niego każdy ruch ciała ma znaczenie. Tworzy fajną, przyjazną atmosferę na treningu. Motywuje i nikogo nie zawstydza, więc każda z nas czuje się komfortowo. Trening z Mikołajem to czysta przyjemność, choć potem i zakwasami podszyta, ale przecież właśnie o to chodzi 😉

Wielokrotnie miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach boksu dla kobiet prowadzonych przez Mikołaja Kaczora. Jest świetny! Fajnie dobiera ćwiczenia, pilnuje prawidłowej techniki, łapie świetny kontakt z każdym uczestnikiem zajęć oraz tworzy fantastyczną atmosferę na treningu – mimo, że daje porządny wycisk, trening mija szybko, a uśmiech nie schodzi z twarzy. Polecam całym sercem! Trening z Mikołajem to sama przyjemność i mokra koszulka 😉