O nas

Master Personal Trainers to wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych w prestiżowych warszawskich fitness klubach. Otwarcie na innowacje pozwala nam na zaoferowanie Tobie nie tylko profesjonalnych treningów personalnych, ale także elastyczne dopasowanie się do Twoich potrzeb i możliwości.

Bazujemy na tradycyjnych i sprawdzonych ćwiczeniach, jednak wykorzystanie najnowszych trendów i przyrządów pozwala nam pracować efektywniej  a także ciekawiej. Podejście do treningu stale się zmienia. Powstają nowe metody, pewne rzeczy, na skutek prowadzonych badań, ulegają przedawnieniu, do pewnych się powraca. Nauka coraz bardziej wkracza do fitness klubów.

Podczas ćwiczeń pracujemy nad sprawnością fizyczną, zwiększamy efektywność układu nerwowo-mięśniowego. W procesie treningowym priorytet stanowią solidne fundamenty, wzorce ruchowe – które rzutują na jakość ruchu . Nowoczesne metody treningowe pozwalają nam na pracę nie tylko z pojedynczymi mięśniami, ale także z całymi łańcuchami mięśniowymi, co w konsekwencji prowadzi do szybszego rozwoju siły mięśniowej, wydolności Twojego organizmu oraz poprawy koordynacji nerwowo-mięśniowej.

Naszych podopiecznych prowadzimy według ściśle określonych standardów postępowania.

W ich zakres wchodzą: konsultacja, badania , ocena , testy, wywiad, pomiary – dzięki którym szybciej i  skuteczniej osiągamy zamierzone cele.